Kraków

i wszystko jasne...


#1 2007-05-01 22:31:52

tasssman

Administrator

Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-04-20
Posty: 17
Punktów :   

Prawdopodobne zamknięcie forum

Witam,
z przykrością muszę stwierdzić, że forum najprawdopodobniej zostanie zamknięte... Nieużywane fora są zazwyczaj zamykane. Utrzymam je najdłużej do następnego zjazdu , i w przypadku braku nowych użytkowników/wątków, usunę to forum. Oczywiście można powiadomić znajomych o tym forum, gdyż nie jest wyłącznie dla SPiZ. Poza tym, to nie ja wpadłem na pomysł zorganizowania tego forum, więc osoby "motywujące" mnie, mogłyby napisać chociaż jednego posta (np. proszę zamknąć to forum ). Przecież nie będę pisał sam z sobą . Poza tym, niektóre wątki są czytane, a mimo to się nic w nich nie dzieje. Czekam na komentarze.
Tasssman


Tu znajdziesz wszystkie Banki w Polsce

Sprawdź Biuro rachunkowe Kraków

Offline

 

#2 2007-05-07 16:28:43

3633pa

początkujący

Zarejestrowany: 2007-05-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Prawdopodobne zamknięcie forum

Odezwałam się wywołana do tablicy. Ja myślę, że taka forma wymiany poglądów musi się rozwijać z czasem. Czyli ujmując rzez innymi słowami (jak to wczoraj określił mój znajomy anglik looking from the flip side) musimy dojrzeć do częstego tutaj pisania;) ale wierzę, że będzie dobrze.
A kiedyś lepiej niż dobrze!
Pozdrawiam,
aga

Offline

 

#3 2007-05-07 20:26:54

tasssman

Administrator

Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-04-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Prawdopodobne zamknięcie forum

Wiadomo, że takie forum nie rozwinie się z dnia na dzień, jednak myślałem, że towarzystwo będzie bardziej skomunikowane
Ale koleżanka 3633pa stanęła na wysokości zadania i napisała chociaż krótkiego posta
Ja zapraszam do forum Kraków imprezowy, może pojawiło się tam coś nowego...


Tu znajdziesz wszystkie Banki w Polsce

Sprawdź Biuro rachunkowe Kraków

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klanl2.pun.pl www.narutograforum.pun.pl www.bl-abc.pun.pl www.forumtomypolacy.pun.pl www.a300.pun.pl